26 May 2011

Sumbangan

[Info Amal] Kepada yang ingin memberi sumbangan kepada anak-anak yatim At-Takwa berupa wang ringgit atau barangan bolehlah inbox FB Nik Ha atau email nikhabizz@gmail.com dengan tajuk Sumbangan Amal. 
 Sumbangan akan disampaikan melalui AJK EWA Malaysia yang akan terus ke tempat kejadian 
Cara-cara sumbangan duit :
> Boleh bank in ke akaun Nik Ha, nyatakan jumlah & no.rujukan, Nik Ha akan serahkan kepada AJK eWA
> email / inbox untuk no.akaun

Sumbangan barangan :
> Sebarang bentuk barangan yang masih elok & bersesuaian
> Jika tinggal di sekitar Bangi boleh jumpa di PKNS Bangi dengan temujanji
> Jika jauh boleh pos - email / inbox untuk alamat

Nota :

eWA adalah Persatuan eUsahawan Wanita Malaysia
Matlamat utama:

• Untuk menyatukan usahawan wanita Malaysia yang terlibat dalam bidang atas talian supaya dapat bertukar maklumat dan idea.

• Untuk mempromosikan (e) eletronik dan perniagaan atas talian di kalangan usahawan wanita Malaysia.

• Meningkatkan taraf profesionalisme dikalangan ahli dengan melatih mereka menggunakan aplikasi teknologi ICT bagi memperluaskan perniagaan dan produktiviti.

• Untuk menjalankan aktiviti samada di dalam atau di luar negeri mengikut lunas-lunas Pertubuhan yang berkecenderung untuk mempromosi dan memajukan kepentingan ahli-ahli Pertubuhan.

• Membuat dan menganjurkan kajian, kertas kerja, peninjauan atau penyelidikan atas aspek-aspek terbabit dalam bidang (e) eletronik dan perniagaan atas talian.

• Memberi kerjasama kepada Kerajaan dan agensinya dalam melaksanakan dasar- dasar Negara khususnya yang melibatkan profesion ini.

Main Committee Members:
Patron – Dato’ Noraini Bt Ahmad
President – Professor Madya Datin Norizan Bt Abdul Razak  ~               norizan@ewamalaysia.com.my
Vice President – Zaklean Ansari Bt Zambri   ~   zaklean@ewamalaysia.com.my
Secretary – Norhimah Bt Aziz  ~  norhimah@ewamalaysia.com.my
Vice Secretary – Hamidah Lagiman  ~  hamidah@ewamalaysia.com.my
Tresurer – Shereen Wee Abdullah  ~  shereen@ewamalaysia.com.my
Vice Tresurer – Ramnah Bt Salleh  ~  ramnah@ewamalaysia.com.my
Post a Comment